|
Bramka na 3:3 powinna być zaliczona. Bramkarz Polonii wcześniej zajął pozycję, wyskoczył normalnie do główki, a nasz patałach nie sięgnął wyżej niż głowa bramkarza. Za chwile się okaże, że w 5tce to nawet nie można wejść bo to będzie faul. Niestety, nasz maestro przegrał walkę o pozycję i tyle w temacie. Faulu żadnego nie było.
Drugi mecz i byłby drugi klops zaliczony przez maestro. Mam nadzieję, że to efekt tego, że długo nei grał i jak trochę szmat wpuści to zacznie lepiej bronić.
Więcej mi się pisać nawet nie bardzo chce.
|