
KOALIK napisał(a):

Biorąc pod uwagę, że sociosy też są odpowiedzialne za obecną sytuację, więc nie można mówić, że w procesie spadkowym i w procesie braku awansu nie uczestniczyli.
Uczestniczyli.
|
Siostro, prosze potrojna dawke na noc. Dr Babinski prosil przekazac taka informacje.