Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 31.07.2023, 13:04
W ogóle za Sobola nasza defensywa nie jest monolitem, a szwajcarskim serem. Co stały fragment gry to obawa przed utratą gola. Za nikim bym nie płakał, wszyscy nadają się do wymiany, łącznie z bramkarzem. Nie mówiąc o trenerze, który chyba jest odpowiedzialny za ustawienie obrony i dobór zawodników?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując