Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1483
Stary 31.07.2023, 09:56
2 kolejka Fortuna 1 ligi: Polonia Warszawa - Wisła Kraków 2-3



Sędzia główny: Grzegorz Kawałko (Wyszowate)

Sędzia Asystent I: Piotr Podbielski
Sędzia Asystent I: Damian Rokosz
Sędzia techniczny: Piotr Urban
VAR: Wojciech Myć
AVAR: Dominik Sulikowski


Spotkanie bez większych kontrowersji (do 98 minuty) i sędziowane bardzo dobrze. Na żywo wydawało się, że nie uznając Polonii bramki na 3-3 sędzia mógł popełnić błąd. Jednak powtórki i screny (także te które latały po SB) nie pozostawiły wątpliwości że nasz bramkarz był faulowany.


https://pbs.twimg.com/media/F2SaaLbW...jpg&name=large


Jak na razie po dwóch kolejkach z sędziowaniem jest ok. W poprzednim sezonie większość takich sytuacji po VAR nie zawsze słusznie rozpatrywana była na niekorzyść Wisły. Teraz wróciła normalność?
Odpowiedz cytując