Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

może Kmiecik z wiecznego asystenta (Kulawika, Moskala, Sobola etc) wskoczy na 1 fotel ?
gorzej nie bedzie a pensje za coś (?) bierze ?
dla ameb: to półżart
|
"Gorzej nie będzie"
Klasyczne sformułowanie po którym jest jeszcze gorzej. Ostatni raz to słyszeliśmy przed zwolnieniem Skowronka, Hyballi, Guli i Brzeczka.
PS. Nie mówię że tak byłoby w tej sytuacji, ale albo zmieniamy trenera po sensownej selekcji albo nie bawmy się w eksperymenty. Nic na łapu capu.
Przy takiej szatni, takim doborze zawodników do konkretnego stylu mamy zajebiście ograniczony wybór na rynku trenerskim. No chyba że Kiko to ma brać. Co byłoby wg mnie najgorszym możliwym rozwiązaniem, bo do powrotu do roli dyrektora nie miałby już możliwości w Wiśle