Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
Mimo wszystko cieszy ładny gol Sobczaka, ktoś przypomni kiedy ostatnio strzelił u nas gola polski napastnik ?
|
Żyro w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu
Niezły zjazd zaliczył Biegański, z jedynki na trybuny

ciekawe czy uda sie go gdzieś sprzedać.
Jak wyglądał Fazlagić jak wszedł w sparingu? Bo nam brakuje gościa, który wejdzie w 60 minucie za Bashę i piłka mu nie będzie przeszkadzać, a z tego co pamiętam to jednak Enisowi piłka nie przeszkadzała jako tako
