Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1704
Stary 31.07.2023, 09:08
może Kmiecik z wiecznego asystenta (Kulawika, Moskala, Sobola etc) wskoczy na 1 fotel ?

gorzej nie bedzie a pensje za coś (?) bierze ?


dla ameb: to półżart
Odpowiedz cytując