|
O przepraszam bardzo, Smuda to stawiał w pierwszej kolejności na defensywę i wybieganie. Porównywanie go z Sobolewskich to chamówa...
Smuda prowadził najlepsze polskie zespoły i zdobywał MP, Sobolewski jak go wywalą z Wisły to nie wiem czy znajdzie zatrudnienie w pierwszej lidze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.07.2023 o godz. 09:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|