Greg25 napisał(a):

Ja bym jeszcze poczekał, za jakiś miesiąc wolny będzie Kazek Moskal, może w grę wchodziła by wymiana między klubami...
|
Gdzie u nas potrzebny polski trener gdy będzie 12 Hiszpanów w drużynie. Hiszpański trener z dobrym angielskim i będzie ok.
Zapewne niedługo będzie kolejny pilkarz, plotkuje się już o niejakim Marc Carbon. I trudno się dziwić że wzmocnimy akurat środek pola, chociaż po CV i ogólnych opiniach nie wygląda na kozaka. Być może przydatnego rzemieślnika.