Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 30.07.2023, 20:53
Ja nie wiem nawet czy Raton to dobry bramkarz, na pewno gra lepiej na przedpolu, ale żeby tak kręcić i wypaczać rzeczywistość jak s1mone to wręcz obrzydliwe. Łasicki super bo to Polak, może się za przeproszeniem zesrać na środku pola karnego i spoko, winny bramkarz bo wpuścił.

Nasza gra obronna to kabaret, co chwila jakiś niepilnowany piłkarz oddaje sobie strzał, każde dośrodkowanie ze stojącej piłki albo wrzut z autu w pole karne to migotanie komór dla kibiców - od ponad roku. E tam - pierwsze śliwki robaczywki, drugie to .... tam, po trzech razach się kasuje...
10 miesięcy ten bałwan jest pierwszym trenerem, wcześniej prawie drugie tyle pracował jako asystent odpowiedzialny za (uwaga!) SFG które też były chujowe. Obrona praktycznie ta sama, doszło dwóch nowych piłkarzy, zostali wszyscy starzy, nawet Niewiadomski. Grają nowi bo Sobolewski tak wybrał. Dwa obozy przygotowawcze, pitolenie o ciężkiej pracy i w efekcie coś takiego...

Ale winny bramkarz, bo Hiszpan. A powinien być Polak, najlepiej młody bo s1mone ma takie urojenia jak Karherop że wszędzie widzi talenty.

A Ty człowieku widzisz w ogóle co się dzieje w naszym polu karnym?!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.07.2023 o godz. 07:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując