Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 30.07.2023, 20:23
Taa. A co z tego co wpuścił Raton obroniłby Biegański? Oceniać bramkarza po ilości puszczonych bramek to śmiech na sali trochę .

A co do wspaniałomyślności sędziego. Co niby miał zrobić Raton? Złapać piłki nie mógł bo za rękę złapał go przeciwnik, to taka nowa forma walki o piłkę tylko sędzia nie nadążył.

Dlaczego nikt nie zapytał gdzie byli obrońcy, dlaczego nie wybili piłki strąconej przez bramkarza ?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując