Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 30.07.2023, 18:45
Najbardziej w naszej grze mnie wkurza to jednostajne tempo. Klepanie, żadnego przyspieszenia, szybkiego wznowienia, wszystko "na spokoju". Taka sytuacja... Wychodzimy z kontrą w przewadze, faulowany chyba Rodado, od razu wstaje i zamiast szybko wznowić i przyspieszyć piłkę na skrzydło, bo dalej mamy przewagę to powoli, uspokojenie gry, wszyscy wracają i znów zaczynamy klepać.
Odpowiedz cytując