|
Z nowych zawodników na początku sezonu najbardziej martwi mnie dramatyczna postawa Olejarki i Baeny, gdy pojawiają się na boisku. Na razie bardzo słabo prezentuje się również Alfaro, znacznie więcej spodziewałem się po Eneko. Miejmy nadzieję, że to się zmieni, bo poziom, który obecnie prezentują pod ręką Sobolewskiego nie jest wystarczający.
Natomiast Moskal nie jest i nigdy nie był odpowiednim trenerem dla Wisły. Potrzebujemy kogoś znacznie lepszego, tak jak piszę od dłuższego czasu, najlepiej z hiszpańskich niższych lig. To byłby odpowiedni ruch w obecnej sytuacji i przy obecnej polityce klubu.
|