El'kabat napisał(a):

Cztery punkty po dwóch meczach wyjazdowych, póki co niech robią swoje.
Jak zacznie się coś .......ić i kilka kolejek przewalimy to będzie można dywagować...
|
Jak przewalimy 4-5 kolejek to nie będzie co zbierać bo potem będziemy grać z czołówką
