Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1697
Stary 30.07.2023, 18:04
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Serio, serio. Tutaj caly wywiad po meczu: https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...oogle_vignette
Aż sprawdziłem. Rzeczywiście to powiedział.

Joke roku i piękne Harakiri.

W tym momencie ręce nie mają gdzie opadać.

Nic już nie tłumaczy Królewskiego z faktu, że zatrudnia i trzyma na stanowisku mitomana kompletnie oderwanego od rzeczywistości, który nie wiedzieć czemu nazywa się trenerem. Jeśli dla niego Wisła broni dobrze tracąc trzy gole (dobrze, że jednego nie uznał sędzia), to już naprawdę większą kompromitację ciężko sobie wyobrazić.
Odpowiedz cytując