Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 30.07.2023, 16:53
Ja nie rozumiem jak można bronić tego Ratona... Jak dla mnie to jest rzadkiej maści elektryk... Ostatnio wpuścił 2 bramki w tym pierwsza to kuriozalny błąd, teraz wpuścił 3, ostatnią po dyskusyjnym faulu. Ja bym tego gola nie anulował ale cóż....

Polska piłka ma jeden z najlepszych systemów szkolenia bramkarzy w Europie. Nie musimy mieć żadnych kompleksów względem Hiszpanow, jest wręcz odwrotnie. Mimo to wyciągamy rezerwowego z drużyny środka tabeli Segunda i oczekujemy cudów. Chłop jest po prostu słaby jak na polskie standardy, jeżeli Radek chciał doświadczonego bramkarza trzeba było kupić pierwszego bramkarza, któreś z drużyn 1 ligi, a nie grzebać po Półwyspie Iberyjskim...
Ostatnio edytowane przez s1mone : 30.07.2023 o godz. 16:55.
Odpowiedz cytując