Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1689
Stary 30.07.2023, 16:04
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ja bym akurat o ściągnięcie Bashy Sobola nie winił. Wszyscy wiedzą, że Basha nie ma sił na pełne 90 minut i pewnie już nigdy nie będzie miał. Problemem jest brak wartościowego zmiennika na ławce.

Strach pomyśleć, co będzie w przypadku pauz podstawowych zawodników z powodu kartek lub kontuzji. Kołderkę mamy w tym roku jeszcze krótszą, niż rok temu.
Nie robi się zmian przed SFG.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując