Patryko napisał(a):

Ja bym akurat o ściągnięcie Bashy Sobola nie winił. Wszyscy wiedzą, że Basha nie ma sił na pełne 90 minut i pewnie już nigdy nie będzie miał. Problemem jest brak wartościowego zmiennika na ławce.
Strach pomyśleć, co będzie w przypadku pauz podstawowych zawodników z powodu kartek lub kontuzji. Kołderkę mamy w tym roku jeszcze krótszą, niż rok temu.
|
Nie robi się zmian przed SFG.