speedfashion napisał(a):

Mam podobnie. W mojej ocenie zagrał całkiem niezły mecz. Chyba mamy znacznie poważniejsze problemy niż obsada bramki.
A z innej beczki: może w końcu Łasicki oddałby miejsce Moltenisowi, bo początek rundy (Łasicki) ma bardzo kiepski.
|
Zgadzam się z oboma wnioskami.