Temat
:
2 kolejka, Polonia Warszawa - Wisła Kraków, 30 lipca 2023, 12:40
Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
84
30.07.2023, 14:19
Drozd
napisał(a):
Bo do 60 minuty Polonia nie stawiała oporu. Wpuścił trzech nowych, zesraliśmy się przy wolnym i poszło. Głowa to podstawa. Dlatego...
Sobolewski odejdź razem z Błaszczykowskim.
Dokładnie. To nie żaden brak sił.
ciacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciacho
Znajdź inne posty napisane przez ciacho