Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1678
Stary 30.07.2023, 13:51
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Panie Sobolewski miej Pan honor i odejdź. Jeśli kochasz Wisełkę to odejdź dziś.
On żadnego honoru nie ma, co najlepiej pokazał po meczu barażowym i słynnych 40 sekundach.

Kiedyś lżyli Kulawika, wolałbym go chyba teraz na ławce.
Odpowiedz cytując