|
Na dziś mamy braki w środku pola, na lewej pomocy i w ataku. Póki co Goku pół klasy słabszy niż Fernandez, Alfaro o klasę słabszy niż Mula , Basha dwie klasy niżej niż Igbekeme. Rodado też jak zawsze , pięć piłek zepsuje, jedną trafi. Łasicki Junca i Villar również dużo słabsi niż na wiosnę. Brak wartościowych zmienników no i pseudotrener na ławce.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|