Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92470
Stary 30.07.2023, 13:28
Na dziś mamy braki w środku pola, na lewej pomocy i w ataku. Póki co Goku pół klasy słabszy niż Fernandez, Alfaro o klasę słabszy niż Mula , Basha dwie klasy niżej niż Igbekeme. Rodado też jak zawsze , pięć piłek zepsuje, jedną trafi. Łasicki Junca i Villar również dużo słabsi niż na wiosnę. Brak wartościowych zmienników no i pseudotrener na ławce.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując