Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 30.07.2023, 00:57
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Typ najpierw mi pisze, że to ja jestem ten głupszy, a potem mnie oskarża o ad personam.

Wolfy uświadomię Ci : praktycznie każda Twoja wypowiedź, w której z kimś się sprzeczasz opiera się na ataku ad personam. Ja rozumiem, że taki masz styl i zlewam większość tych osobistych wycieczek, ale generalnie myślałem, że ty sobie zdajesz z tego sprawę... Może jednak ten Asperger kurde?
Jesteś głupi bo masz prymitywny styl i poziom argumentacji. Gdybyś faktycznie kładł na to lagę to nie odpisywałbyś po takim czasie.

Reasumując:
- .......isz jakieś infantylne kocopoły i rysujesz memy w paincie.
- argumentacyjnie Ty, Karherop i Framat to dno i metr mułu. Ostatnio już w ogóle nawet nie próbujecie.
- do tego próbujesz jakichś zaczepek na poziomie gimnazjum.

Weź chłopie spierdalaj i się nie ośmieszaj. Z dobrego serca Ci radzę.
No chyba że masz coś sensownego i na temat, zawsze chętnie przeczytam.

I jeszcze jedna sprawa - Ty, Karherop i FraMat który to zaczął - uświadomcie sobie że asperger to zaburzenie i używanie go w charakterze żartu czy jako wyzwiska jest świadectwem niedorozwoju społecznego.
Nie mam aspergera, drę z was łacha bo w mojej ocenie na nic więcej nie zasługujecie. Może się Wam to nie podobać, możecie się z tym nie zgadzać - ale przypisywanie mi aspergera jest niesmaczne w formie w jakiej to robicie. To nie jest sposób na ośmieszenie kogoś albo umniejszenie wagi jego argumentów. Gdybym miał aspergera to moje zachowanie byłoby kompulsywne, więc wypominanie go byłoby w złym guście.
Jesteście kretynami, więc napiszę prościej w nadziei że zrozumiecie - asperger to nie wyzwisko, najlepiej przestańcie używać tego słowa. Jest wiele innych na waszym poziomie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.07.2023 o godz. 08:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując