|
Dlatego osobiście polecam opcje ignoruj, nic lepszego na tym forum nie wymyślono. Od razu jakby przyjemniej przeglądać forum.
A apropo Aspergera, gdyby to było dzisiaj to prawdopodobnie byłby zdiagnozowany. 30 lat temu nikt tego nie robił i nie miał pojęcia o tym zaburzeniu
|