Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 29.07.2023, 19:06
Typ najpierw mi pisze, że to ja jestem ten głupszy, a potem mnie oskarża o ad personam.

Wolfy uświadomię Ci : praktycznie każda Twoja wypowiedź, w której z kimś się sprzeczasz opiera się na ataku ad personam. Ja rozumiem, że taki masz styl i zlewam większość tych osobistych wycieczek, ale generalnie myślałem, że ty sobie zdajesz z tego sprawę... Może jednak ten Asperger kurde?
Odpowiedz cytując