|
Tomek nie został właścicielem bo nie dysponuje takimi środkami.Zasypywał kilkukrotnie bo chujowo zarządza/zarządzali wspólnie w przeszłości. Mogliśmy poświęcić ubiegły sezon na budowę i na czystki ze szrotu, no ale prawie wszystkim po spadku dano ponowną szansę. Mogliśmy się pozbyć wszystkich polskich kopaczy, pozbyć się wonderkidów, ale tego nie zrobiliśmy. Wręcz przeciwnie jeszcze bardziej się pogrążaliśmy sprowadzając jakiegoś Żyre czy Bashe. Gramy kolejny sezon w 1 lidze, a paru zawodników wciąż ma wysokie kontrakty. Kluby ze sporo niższymi budżetami radzą sobie w ekstraklasie, a my z top budzetem i z top wydatkami w 1 lidze nie potrafiliśmy awansować. W tym klubie powinno się wszystko zaorać bo tutaj chyba nic dobrze nie funkcjonuje, a podsumowaniem tego jest dział medialny, który nawet nie potrafi wrzucić tweeta(iksa)o pożegnalnym meczu KB i robi w nim parę błędów. Przez ostatnie 2-3 lata nie widać, żeby jakikolwiek piłkarz zaliczył progres w grze, nie wypromowaliśmy żadnego piłkarza(nawet młodego) Każdy zawodnik, który tutaj przyjdzie po paru miesiącach zalicza regres i dorównuje poziomem do reszty. Szkoda już o tym wszystkim gadać i się w....iać. Właściciel(a wcześniej trio, nie wiemy kto rządził więc idzie na konto wszystkich) oprócz gadki w mediach nie zrobili nic, z roku na rok większy upadek sportowy. Liczyłem, że klub będzie zarządzany jak dobra firma. Będzie dobry prezes, dyrektor sportowy i to wszystko będzie miało ręce i nogi, ale cóż. Prezesem był braciszek, osoby od sportu były ex-wiślakami, trenerem póżniej został wujek(to jeszcze jakos się dało wytlumaczyć) itd.
|