Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1527
Stary 28.07.2023, 19:11
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Świerczewski nic nigdy nie mówił o transparentności.
Świerczewski nie wyciągał rąk do kibiców po kasę.
Włożył swoje pieniądze.
Wkłada cały czas.
I to tylko i wyłącznie jego decyzja czy będzie mówił, że już jest biedny i nie ma na klub, a miesiąc później wyda 4 mln euro na nowych zawodników. Czy jednak będzie rozpowiadał wszem i wobec, że klub się będzie zbroił. Dając rywalom wiedzę o swoich planach



Natomiast jak ktoś co chwila rzuca hasła o transparentności, to jest przez te hasła zobowiązany do tego, żeby podawać dane i mówić prawdę. Szczególnie jeśli znaczna część budżetu opiera się na kasie od kibiców i bez tych kibiców nigdy by trio nie utrzymało klubu na powierzchni.


Co do Kowala i Majchrowskiego to się w pełni zgadzam. Żaden z nich nie analizuje danych. Ale jestem też w 100 proc pewny, że jeden lub dwóch pracowników odpowiedniego referatu odrabia pracę domową i informuje przed rozmowami z klubem co i jak jeśli chodzi o przychody. I w myśl zasady, że jeśli jest krowa, którą można wydoić to trzeba ją wydoić, miasto doi klub jak tylko może
Bo kolejne władze na to pozwalają.
Jak ktoś często chlapie o transparentności to prawdopodobnie robi na odwrót, a transparentny jest co najwyżej w sprawach bez znaczenia.
Tak samo jak ktoś się nazywa prawo i sprawiedliwość to hehe.
Oby nam się trafił kiedyś taki Świerczewski - właściciel, który ma pieniądze, zna się na piłce, ma otwarty i chłodny umysł, potrafi znajdować i dobierać ludzi w klubie, ma cel (MP) i konsekwentnie krok po kroku do niego idzie przez kilka lat. Co do obecnych inwestycji (ktoś nawet napisał 4 bańki euro) on je moim zdaniem zaraz (w sierpniu) zbilansuje transferem Kovacevica za tyleż albo trochę więcej. A jak awansuje do grupy czegoś tam to wpadnie za to kasa, a bramkarza dobrze sprzeda w zimie po tym jak go pokaże jesienią w Europie.
Odpowiedz cytując