Jak ktoś często chlapie o transparentności to prawdopodobnie robi na odwrót, a transparentny jest co najwyżej w sprawach bez znaczenia.
Tak samo jak ktoś się nazywa prawo i sprawiedliwość to hehe.
Oby nam się trafił kiedyś taki Świerczewski - właściciel, który ma pieniądze, zna się na piłce, ma otwarty i chłodny umysł, potrafi znajdować i dobierać ludzi w klubie, ma cel (MP) i konsekwentnie krok po kroku do niego idzie przez kilka lat. Co do obecnych inwestycji (ktoś nawet napisał 4 bańki euro) on je moim zdaniem zaraz (w sierpniu) zbilansuje transferem Kovacevica za tyleż albo trochę więcej. A jak awansuje do grupy czegoś tam to wpadnie za to kasa, a bramkarza dobrze sprzeda w zimie po tym jak go pokaże jesienią w Europie.