gizmowisla napisał(a):

|
Skoro tak jestescie przy budzetach : wie ktos ile Wisla zarobila kasy na tych meczach przed tv , za 10 zl, ponoc 5 zl szlo do klubu ?
|
miały być wyniki po sezonie.. kij wie.. a może to oszustwo? nikt nie może zapytać klubu? sam kupiłem kilkanaście razy..