|
Akurat patrząc na zdrowie Junki oraz ilość mlodziezowcow w kadrze to z tym nie powąchaniem murawy bym się nie zgodził.
O ile nasz treneiro nie szukałby dziwnych rozwiązań byleby nie sprawdzić młodego na swojej nominalnej pozycji. Ma razie to jest więcej gadania i rozwijania perspektyw niż działania.
|