Karherop napisał(a):

|
Zależy gdzie sobie stawiasz poprzeczkę. Jak widać nie doceniano takich sukcesów gdy byliśmy jeszcze w esa.
|
Wiem że nie jesteś zbyt bystry, ale to co było sukcesem kiedy jeszcze spłacaliśmy długi zamiast je generować (spadliśmy z 5-tym budżetem Ekstraklasy?) przestało nim być wraz z gigantycznym wzrostem wydatków na drużynę. W szczególności w pierwszej lidze.