Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1518
Stary 28.07.2023, 10:46
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Patrząc tylko na remont stadionu oraz jego zarzadzanie, to deprecjonowanie ich możliwości analizy jest co najwyżej łagodnym określeniem na ich podejście do tematu.

Przypomnę tylko że miasto ciągle narzeka że dopłaca do stadionu, jednocześnie wynajmując część powierzchni dla spółek miejskich, zamiast je skomercjalizować.

A rozpisanie kosztorysu remontu przed igrzyskami który był niedoszacowany o jakieś 200 mln?

W urzędzie ludzie są oderwani od rzeczywistości i za tym stwierdzeniem nie kryje się ani nic niesamowitego, ani nowego.

PS. W kwestii Świerczewskiego zgoda, natomiast jego blefy to nic odkrywczego i każdy kto siedzi w tym biznesie wie że robienie z siebie bogacza szastajacego kasa przynosi wyłącznie skutki uboczne. Nie widzę problemu w tym że Jaro przyjmuje podobna narrację, tym bardziej że do "bogaczy" nam daleko. Więcej, nic mądrzejszego na dziś nie wymyślono.
Zakładasz że wywalono grubą kasę na budowę i remont przez głupotę a ja twierdzę,że było to do bólu pragmatyczne napychanie kieszeni osobom które się na ten pociąg załapały.
I teraz się zastanów wiedząc za ile buduje się stadiony w PL czy kosztorys przed igrzyskami był niedoszacowany czy oferty zawyżane?

Co do powierzchni użytkowych,i tak nie było chętnych na wynajem.Zobaczymy czy coś się zmieni po przeprowadzonym remoncie.
Odpowiedz cytując