Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92462
Stary 27.07.2023, 17:24
Rzeczywiście, gdyby dzisiaj, na chwilę obecną, musieć wskazać najlepszego piłkarza Wisły, czy gracza o najwyższej jakości, trudno byłoby takiego wytypować. Mimo iż mieliśmy dopiero jeden mecz o stawkę i parę sparingów, z których nie należy wyciągać zbyt daleko idących wniosków, nie ma żadnej gwiazdy ani naprawdę wybijającego się zawodnika w tym składzie. Najbliżej tego pewnie byłby Villar, co jednak pokazuje sporą mizerię kadry.

Nie ma lidera, nie ma nikogo, kto mógłby podnieść zespół czymś nieszablonowym w chwilach problemów. Owszem, mamy zawodników teoretycznie solidnych, kilku nowych Hiszpanów, ale na razie nikogo, kto by się znacząco wyróżniał czy to osiągnięciami czy choćby tylko jakimiś pojedynczymi zagraniami. Tak krytykowany tu przez niektórych Fernandez potrafił czasem zagrać nieszablonowo i dać zespołowi coś ekstra, uratować wynik.

Zobaczymy czy Goku zdoła robić to samo.

Nie ma też głębi składu. Znów wystarczy, że wypadnie dwóch-trzech podstawowych piłkarzy i beznadziejnie słaby trener będzie musiał wstawiać do składu beznadziejne słabe odwody, a kibice łudzić się, że zrobią one dobry wynik. No cóż...

Jeśli uda się sprzedać Krzyżanowskiego pozostaje nadzieja, że Kiko zdoła jeszcze jakoś poprawić tą sytuację, a Królewskiemu uda się znaleźć na to środki.
Odpowiedz cytując