Szneka napisał(a):

|
dziś w studio Reymonta panowie redaktorzy Trela i Karcz przekonywali, że remis z Górnikiem to nie porażka a raczej sukces. na siłę doszukiwali się pozytywów. więc znawcy twierdzą że sukces a my że porażka'
|
Jeśli na 1 stronie tego tematu 5 na 10 użytkowników typowało porażkę, to może trzeba jednak uznać remis za sukces?