bridgeburner napisał(a):

Właśnie o tym chciałem napisać
Co znaczy mądry sztab szkoleniowy
U nas gość wyglądał najczęściej jak student na Erasmusie który wygrał w chipsach sezon w drużynie piłkarskiej
Bez pomysłu nawet na jakiej pozycji miałby grać, obskoczyl ze 4
A tu się okazuje że i ma drybling i szybkość, zdrowie do biegania w dwie strony
|
Carlos był naszym najlepszym zawodnikiem w sezonie 20/21 i tu nawet nie zapraszam do dyskusji.
Jak student wyglądał może w 1 sezonie gry u nas, choć wyglądał i tam na tyle sensownie że rozegrał większość spotkań. W drugim jako jeden z niewielu ciągnął naszą grę za Skowronka.
I przecież klub chciał go utrzymać, ale jak już wywalił Hyballe to Carlos był po słowie z Pogonią