Szneka napisał(a):

Oglądam dziś Raków. Jean Carlos inny gość. U nas smutny, zrezygnowany, załamany. Zero uśmiechu na twarzy. W Rakowie super grajek. Solowe akcje, dryblingi , strzały itd.
Kto u nas zepsuł zawodnika?
|
Właśnie o tym chciałem napisać
Co znaczy mądry sztab szkoleniowy
U nas gość wyglądał najczęściej jak student na Erasmusie który wygrał w chipsach sezon w drużynie piłkarskiej
Bez pomysłu nawet na jakiej pozycji miałby grać, obskoczyl ze 4
A tu się okazuje że i ma drybling i szybkość, zdrowie do biegania w dwie strony
O Arsenicu nawet nie wspominam, który drugi rok wygląda jak profesor gdzieni nas co najwyżej rokował a w Jadze to już w ogóle kopał się po czole
Tylko w Rakowie w sztabie jest bodajże jeden były piłkarz
a reszta się uczy/uczyła trenerki od 20 roku życia
A u nas to ja mam poważne wątpliwości czy by ktoś potrafił rozpisać na tablicy taktykę takiego ManCity z ostatniego sezonu
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"