|
U nas przepala się pieniądze niemiłosiernie.. wystarczy spojrzeć na bramkę.. mamy 3 bramkarzy Broda, Biegański, hiszpan.. wszyscy na tym samym poziomie, żaden nie daje spokoju w bramce.. i tak jest na większości pozycji.. nasz środek tłok jak na targowisku, a żadnego kozaka.. wszyscy albo kontuzjogenni albo nie są w stanie wytrzymać 90 minut albo się po prostu nie nadaja
|