Szneka napisał(a):

|
dziś w studio Reymonta panowie redaktorzy Trela i Karcz przekonywali, że remis z Górnikiem to nie porażka a raczej sukces. na siłę doszukiwali się pozytywów. więc znawcy twierdzą że sukces a my że porażka'
|
Potwierdzam, było "lodu na głowę" i nie krytykować Radka.