Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

a może powinno sie szanować Legendy , ale prawdziwe ?
takiego np Reymana itp
bo Kuba to pograł u nas chwileczke , s.......ił na zachód , i cały jego kult oparł sie na tym że przed wyjazdem do SKWK sie zapisał
|
A koszulki to już nie pamiętasz?