|
Świerczewskiemu za pierwszym razem wyjdzie to co nie wyszło w Krakowie nikomu - awansuje do LM.
U nas potrzeba właśnie takiego braku szacunku do legend i braku romantyzmu. To byśmy dzisiaj nadal byli w Ekstraklasie i liczyli, że uda nam się ten Raków zdetronizować (ha ha ha).
|