Jaroo1 napisał(a):

Mnie to dziwi jedna rzecz z tym dochodem z dnia meczowego...
15 000 kibiców x 30 zł = 450 000 zł. Czyli zostaje 290 tys po odjęciu tych 160 tys za wynajem.
.
|
Prawisz ok,ale jak ma być tak bardzo ok to chyba powinieneś doliczyć jeszcze takie koszty jak media(prąd,ogrzewanie woda) bo to chyba my płacimy?,ochrona,sprzątanie,inne koszty związane z obsługą meczu.