PAWEŁ napisał(a):

|
Przecież królewicz to słup Puchatka
|
Słup czy/i kolega?
Wielokrotnie robi z siebie pajaca bo nim w pewnych aspektach jest czy ktoś mu każe to robić?
Prowadzi od 10 lat własny biznes z przychodami kilkadziesiąt mln USD rocznie, jest wykładowcą akademickim, a prowadzi Wisłę prostą drogą do katastrofy.
Co tu się tak naprawdę dzieje?