s1mone napisał(a):

|
Jedni chcieli bronić, drudzy atakować - robi się burdel i miszmasz i tyle w temacie..
|
Między innymi dlatego od czegoś jest trener, który zarządza wykonanie określonej taktyki.
Oczywiście jeśli zespół takową taktykę ma, a wszystko jest poukładane i nakreślone.
Tym zdaniem tylko jeszcze bardziej obnażasz dramat, który obecnie mamy na ławce trenerskiej.