Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 25.07.2023, 12:37
Raczej nie bardzo.

Wolfy argumentuje w stylu "O, mucha zjadła gówno, zajadajmy!"

Czyli oparcie wniosku na pojedynczej przesłance. Ja go opieram na zbiorze danych z przekroju całego meczu. Nie sądzisz, że to troszkę bardziej adekwatne do sytuacji?

Oczywiście nie obrazuje wszystkiego, ale daje pogląd +/- na jakim poziomie zagrała drużyna w danym meczu.


Generalnie na tym forum 95% użytkowników używa poniższej formuły rozumowania odnośnie meczy 1 ligi :


Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.07.2023 o godz. 13:04.
Odpowiedz cytując