krysztal napisał(a):

|
Ale wy .......icie....A co Łęczna po wyrównaniu przestała grać czy cisnęła dalej?Jak widać remis ich nie satysfakcjonował
|
Górnik widzial że jesteśmy już rozwaleni i gubimy się na boisku. A czemu byliśmy to już wystarczająco w tym temacie omówiono.
Równie dobrze można zapytać czemu Górnik nas nie atakował przy stanie 1-1. Remis ich zadowalał?