|
Przecież my na farcie dowieźliśmy ten remis. Klemenz miał na nodze piłkę na 3:2 (nie zgadniecie - po SFG), Łęczna cisnęła a my desperacko się broniliśmy.
Standardowe pytanie do Karheropa i s1mone - oglądaliście w ogóle mecz?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.07.2023 o godz. 09:20.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|