Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 25.07.2023, 08:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Te słynne "jazdy na ambicji" to nic innego jak w momencie gdy przegrywasz stawiasz wszystko na jedną kartę by jednak urwać jakiś punkt. Drużyna która trzyma dobry wynik nie może w ten sposób podchodzić, bo ma jednak coś do stracenia.

Nie mylić tego z dążeniem do zdobycia trzeciej bramki, bo do tego akurat dążyliśmy (gdy skład na to pozwalał). Rodado i Sobczak powinno zakończyć swoje akcje bramkami i byłoby po temacie.
Ale wy .......icie....A co Łęczna po wyrównaniu przestała grać czy cisnęła dalej?Jak widać remis ich nie satysfakcjonował
Odpowiedz cytując