Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92397
Stary 25.07.2023, 07:38
Na dziś sytuacja jest mniej więcej taka jaka przedstawiasz, choć ja widzę jeszcze cień nadziei w Olejarce, który w Stali miał w ubiegłym sezonie nieźle staty 5g/4a . To nie jest gość od którego piłka się odbija, o ile nie będzie wystawiany tak nisko jak z Łeczna.

Apropo Jamsa to pamiętajmy w którym momencie przyszedl do Wisły, już w trakcie trwania rundy wiosennej.

Łudze się że teraz podobnie, chcą jeszcze kogoś ściągnąć do środka pola ale wola poczekać aż najlepsze opcje będą dostępne. Jeszcze mamy 5 tygodni okienka
Odpowiedz cytując