Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92396
Stary 24.07.2023, 23:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jakoś już kilku takich piłkarzy przyszło tego okna do Wisły i nie wydaje mi się że tylko po to by odcinać kupony na ławce.

Jedna kontuzja czy zawieszenie i rezerwowy wskakuje do składu.
Na razie bez przesądzania niczego.

Rodado vs Sobczak - nie wierzę, że będzie sensownym zmiennikiem Hiszpana, ale czas pokaże. Gorszy niż poprzednik być nie może.

Goku vs Fernandez - znak zapytania. Goku zrobił największe wrażenie z nowych zawodników, ale w dłuższej perspektywie okaże się czy da nam tyle bramek i asyst.

Alfaro/Baena vs Mula - znak zapytania. Oby któryś z nich był porównywalny

James vs ktokolwiek - obecnie na środku pola nie mamy zawodnika na tym poziomie. Biorąc pod uwagę fakt, że marzyliśmy o tym, żeby został w klubie i dostał w środku pola porządne wsparcie (którego brakowało), sytuacja właśnie tutaj jest najsłabsza.


Ogólnie najlepiej wygląda obrona, pod warunkiem, że godzimy się z jej poziomem. Tu rzeczywiście da się jakoś ogarnąć sytuację w razie kartek czy kontuzji.

Zdecydowanie gorzej jest z pomocą i napadem. Szczególnie jeśli Alfaro i Baena się nie sprawdzą, bo będzie oznaczało to problemy na jednym ze skrzydeł i na środku pola. Przy optymistycznym założeniu, że jeden z tych 2 panów odpali, nadal mamy problem ze zmiennikami. Każdy kto wejdzie za Goku, Villara, Rodado, kogoś odpalonego z dwójki Alfaro/Baena będzie sporym osłabieniem. Moim zdaniem problemem w ostatnim meczu nie były złe zmiany same w sobie, bo dobrych być nie mogło, tylko to, iż Sobol je w ogóle zrobił. Brzmi to jak bredzenie szaleńca, ale na razie wygląda na to, ze każdy napastnik/pomocnik, który może wejść z ławki, topi Wisłę.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 24.07.2023 o godz. 23:44.
Odpowiedz cytując