Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92393
Stary 24.07.2023, 22:05
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ławkowicze docelowo powinni naciskać ludzi z 1 składu by ich zastąpić. Tak powinno być w normalnym klubie.

Pamiętajmy że póki co dalej gramy w 1 lidze w której poziom jest jaki jest. Dalej trzeba paru chłopa też wypchnąć by zastąpić ich lepszymi.

Póki nikt się nie posypie to tym co było do 60 min z Łeczna można grać. Jak tu ktoś powiedział każdy trener w 1 lidze by mlaskał na ten skład.

Takiego młodzieżowca lepszego niż Dudę nie znajdziemy na pewno w naszym budżecie. Pozycje Bashy + Stopera to nasza największa bolączka. Okno jeszcze trwa miesiąc więc liczę że jeszcze nie zamknięto kadry
Po co ma naciskać jak według ciebie na dzień dobry słyszy, że będzie rezerwowym,takim zapchajdziurą...
Odpowiedz cytując