Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 24.07.2023, 21:06
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie ten mecz to był dość pechowy.

Najpierw stracony gol po kuriozalnym centrostrzale (imo ewidentna wina nowego bramkarza), potem zemściły się niewykorzystane sytuacje. Tak po prawdzie, spokojnie mogliśmy prowadzić w końcówce 3 golami, a że był tylko jeden to nerwówka, jazda Łęcznej na ambicji, afera i padło wyrównanie.

Nie wyciągałbym z tego meczu jakichś dalece idących wniosków. Chociaż dwa wyciągnę, ten cały Raton wygląda mi średnio poważnie, ale to tylko pierwsze wrażenie. A Goku to po prostu kozak
Jak dla mnie można wyciągać wnioski... Wypisz wymaluj poprzednie sezony, tylko, że z nowymi zawodnikami.
U nas stabilnie, a więc w bezsensowny sposób stracone punkty.
Odpowiedz cytując