kopaczoholik napisał(a):

-
Czy ktoś broni Sobolewskiego poza prezesem?
|
Tak
Zgadnij kto
"Każdy uczy się na błędach, każdy się myli i nie tylko trener, ale tez ci którzy grali, czyli piłkarze. Musimy czuć odpowiedzialność, to nie fair zwalić winę na trenera. On ponosi część winy, ale nie całą. A potem jest przeciwnik, który też gra, jest zmotywowany, chce wygrać mecz"
Wklejam jako ciekawostkę. Kazdy niech sam wyciagnie wnioski.